Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
50 postów 12 komentarzy

województwo podkarpackie

podkarpackie - Blog informacyjny na którym znajdziecie Państwo najważniejsze informacje z woj. podkarpackiego oraz opinie ciekawych ludzi. Wszystkich chętnych do współpracy proszę o kontakt mailowy: podkarpackie@nowyekran.

Zakończenie roku na KULu.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Absolwenci zamiejscowych wydziałów Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego w Stalowej Woli odebrali we wtorek z rąk dziekana Wolickiego i dziekana Szeremietiewa dyplomy ukończenia uczelni.

Prezentujemy krótkie przemówienie prof. Romualda Szeremietiewa, którego najlepszym komentarzem jest reakcja studentów.

 

KOMENTARZE

 • Puste gadki
  nadęte mowy które nic nie wnoszą.

  Daremne trudy próżne żale...
 • @Antymedyczny 22:05:54
  Tzn według Ciebie jak powinno wyglądać wręczenie dyplomów na uczelni i kop na szczęście?
  Wór pokutny i "miałeś chamie złoty róg"?
 • @Antymedyczny, czy raczje antylogiczny
  Puste gadki
  nadęte mowy które nic nie wnoszą.

  Daremne trudy próżne żale...
  =======================
  Powinien Pan trochę poczytać np. Ajdukiewicza bowiem w swoim komentarzu popełnił Pan błąd wadliwego wnioskowania w oparciu o niepełne przesłanki.

  Moje wystąpienie było skierowane do absolwentów naszego wydziału. To oznacza, że mówiłem do ludzi, którzy przez ostatnie kilka lat uczestniczyli w procesie wychowawczym odbywającym się pod moim, jako dziekana, kierownictwem i słuchali także moich wykładów np. z doktryn polityczno-prawnych i prawoznawstwa.
  Obraźliwie określona "nadęta mowa" była podsumowaniem tego, co mówiłem moim studentom na wykładach. Uważam, że oni, polscy inteligenci powinni aspirować do tego, aby stać się elitą polskiego narodu, patriotyczną elitą. Moje wystąpienie było więc zakończeniem kilkuletniej pracy i skoro zostało przyjęte przez słuchających ze zrozumieniem oraz entuzjazmem, to mam prawo sądzić, że coś wnosiło. Nie uważam też, że to co robimy na wydziale jest "daremnym trudem" nie wspominając już o jakichś „próżnych żalach”... po czym niby?

  Pański komentarz do mojego wystąpienia jest nie tylko alogiczny, ale podszyty – nie wiem czemu - złośliwością.
  Pozdrawiam,

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

ULUBIENI AUTORZY