Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
50 postów 12 komentarzy

województwo podkarpackie

podkarpackie - Blog informacyjny na którym znajdziecie Państwo najważniejsze informacje z woj. podkarpackiego oraz opinie ciekawych ludzi. Wszystkich chętnych do współpracy proszę o kontakt mailowy: podkarpackie@nowyekran.

Nowa firma w stalowowolskiej podstrefie ekonomicznej

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Firma Seron zajmująca się produkcją maszyn CNC oraz urządzeń do produkcji reklamy, przeniosła swoją siedzibę do stalowowolskiej podstrefy ekonomicznej, przy ul. Centralnego Okręgu Przemysłowego.

Przeprowadzka odbyła się w styczniu tego roku, natomiast wielkie otwarcie siedziby planowane jest na wiosnę.
 
Od 2007 roku firma Seron zajmuje się sprzedażą maszyn. Na początku swojej działalności były to maszyny CNC oraz urządzenia do produkcji reklamy. W tej chwili główny profil produkcyjny firmy to zaawansowane maszyny: frezarki CNC, plotery laserowe, plotery plazmowe, wypalarki CNC do blach, cutter-y CNC. Uzupełnienie stanowi asortyment do tworzenia reklam. 
 
PRZEZNACZENIE URZĄDZEŃ
 
Są to typowe maszyny przemysłowe, które mogą mieć różne zastosowanie. Zakres ich wykorzystywania jest bardzo szeroki, od przemysłu drzewnego czy stolarskiego poprzez reklamowy, okienny. Maszyny CNC znajdują również zastosowanie w obróbce takich materiałów jak kompozyty, tworzywa sztuczne, metale miękkie i wiele innych.
 
Cieszę się, że możemy produkować w Polsce maszyny, które spełniają wysokie standardy i mogą śmiało konkurować technologicznie jak i cenowo z podobnymi na rynkach światowych. Chcemy pokazać, że Polak potrafi – mówi Artur Kołodziejczyk, prezes zarządu firmy Seron.
 
 Polska jest krajem rozwijającym się, przemysł ewoluuje w wielu różnych kierunkach, dlatego jest zapotrzebowanie na tego typu produkty – informuje Katarzyna Stypułkowska, kierownik działu handlowego firmy Seron .
 
NOWY OBIEKT
 
Od początku istnienia firmy siedziba mieściła się w Zbydniowie. W związku z rozszerzającą się produkcją, potrzebny był większy teren, hale oraz nowi pracownicy, dlatego zaistniała konieczność przeniesienia firmy do Stalowej Woli. Obecnie firma zatrudnia około 70 osób - w związku z dynamicznym rozwojem firmy planowane jest dodatkowe zatrudnienie wyspecjalizowanej kadry pracowników.
 
Na nowy obiekt składa się hala produkcyjna, lakiernia, spawalnia, montowania, dział technologiczny, dział handlowy, projektowo-badawczy oraz zaplecze socjalno-biurowe. Obecnie firma Seron zajmuje działkę o powierzchni 2ha, a wielkość inwestycji budowlanej to 3000m2 z planowaną rozbudową. Wartość przedsięwzięcia na ten moment szacuje się na poziomie 6 mln złotych.
 
PLANY NA PRZYSZŁOŚĆ
 
- Chcielibyśmy ustabilizować się w nowej siedzibie. Dalszy rozwój jest już zaplanowany, tworzymy projekty nowych maszyn i zajmujemy się udoskonalaniem obecnych. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do kontaktu i nawiązania współpracy z naszą Firmą – zaznacza Katarzyna Stypułkowska.
 
W najbliższym czasie stoisko firmy Seron zobaczyć będzie można na największych w Polsce targach reklamy RemaDays w Warszawie, od 4 do 6 lutego.
 

 

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

ULUBIENI AUTORZY